Netaş TestCenter Hakkında

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Netaş TestCenter’da test otomasyon ve doğrulama takımlarımız, yüksek müşteri memnuniyetini, yüksek kalite ürün ve sistem sürdürülebilirliğini sağlamak için en uygun test süreçlerini belirlemektedir. TestCenter birimimiz, uzun yıllara dayanan uluslararası ArGe yetkinliğimiz sayesinde test hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.


İleri Teknoloji Laboratuvarlar

Netaş’ta bulunan Güvenirlilik ve Ürün Bütünlüğü Laboratuvarları uzun yılların bilgi birikimi ve büyük yatırımlar ile oluşturulmuştur. Türkiye'de çok az şirkette bulunan olanaklarla hem askeri hem de ticari iletişim sistemlerinin donanım doğrulama testleri yapılmaktadır. Bu testler sonucunda gerekirse ürüne düzeltici işlemler uygulanarak yüksek güvenilirlik ve kalite sağlanır.

Netaş Güvenirlilik ve Ürün Bütünlüğü Laboratuvarlarımızda;

Arıza Oranı kestirimi, Güvenlik değerlendirmeleri ve testleri, Fiziksel Çevre testleri, Elektriksel Çevre testleri, EMC Testleri, Elektrostatik boşalma testleri, Yüksek ve düşük sıcaklık testleri, Titreşim testleri, Nem testleri, Şok testleri hizmetleri sağlanmaktadır.


TestCenter Ekibi ile;Netaş Hakkında;

Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılar ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimle iş verimliliğinin artışı için çalışan Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, güçlü bir birikime sahip yeni nesil ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor. Aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli bir rol oynuyor.

Türkiye’deki Bilişim 500 bilişim şirketi arasında, son 5 yılda 4 kez “Yazılım İhracatı Şampiyonu” olan Netaş, 160’tan fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor. Bilişim 500 tarafından açıklanan, 2014 yılı sonuçlarına göre ilk 500 şirket arasında “Yılın Ağ Donanımı” ve “Yılın Sistem Entegratörü –Donanım” kategorilerinde de liderliğini devam ettiriyor. Netaş, müşterilerine siber güvenlik, ağ güvenliği, geniş bant mobil erişim, tümleşik iletişim, yönetilebilir servisler, sanallaştırma, bulut bilişim, savunma teknolojileri, kamu güvenliği, optik ve taşıyıcı ethernet, stratejik dış kaynak kullanımı ve özgün yazılım geliştirme konularında çözümler sunuyor. Teknoloji danışmanlığından satış sonrası desteğe kadar, Türkiye’nin yanı sıra Asya-Pasifik ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu ile Kuzey Afrika’daki kurumlara, kamu ve savunma sanayisine hizmet veriyor.